Prenumeruokite mūsų naujojo Lexus NX naujienlaiškį ir gaukite visas naujienas tiesiai į savo pašto dėžutę.

Jūsų kontaktinė informacija

Toyota Baltic AS (TBA), Järvevana tee 7b, 10138 Tallinn, Estonia, ir Toyota Motor Europe NV/SA (TME), Avenue du Bourget / Bourgetlaan 60, 1140 Brussels, Belgium, kaip Duomenų valdytojai rinks Jūsų Asmens duomenis (kaip nurodyta toliau) toliau aprašytais tikslais.

Kai per mūsų Lexus svetainę arba Lexus programą kreipiatės į mus su prašymu dėl bandomojo važiavimo, kainos pasiūlymo, susitikimo ar bet kokiu kitu prašymu dėl informacijos apie Lexus gaminius, paslaugas arba programas, taikomos toliau nurodytos taisyklės:
- Būsite paprašyti pateikti šiuos Asmens duomenis: vardas, pavardė, el. paštas ir/ar tel. nr.
- Šiuos Asmens duomenis naudosime tik Jūsų prašymams įgyvendinti ir stebėti.
- Jūsų Asmens duomenimis nebus dalijamasi su jokia kita įmone, išskyrus atvejus, kai tam tikrus Jūsų prašymus gali įgyvendinti Jūsų pasirinkta įgaliotoji mažmeninės prekybos įmonė / remonto dirbtuvės.
- Kad tiek mes, tiek Jūs patys galėtumėte sklandžiai stebėti prašymų vykdymą, Jūsų Asmens duomenys bus saugomi 6 mėnesius po jų pateikimo datos, o praėjus šiam laikui bus pašalinti.

Pirmiau pateiktas taisykles reikia perskaityti kartu su Bendrosiomis Lexus privatumo ir asmens duomenų apsaugos politikos nuostatomis, kuriose aprašomi bendrieji Jūsų Asmens duomenų apdorojimo modalumai ir kurias turite perskaityti bei su kuriomis turite sutikti.

Informacija, kurią pateiksite, nebus naudojama kitiems, nei numatyta, tikslams, išskyrus Jūsų užklausos vykdymui. Daugiau informacijos rasite apsilankę čia: privatumo politika.

Ačiū!

Dėkojame, , kad domitės naujuoju Lexus NX! Patvirtinkite naujienlaiškio užsakymą el. laiške, kurį Jums atsiuntėme.